Upravit stránku

Aktuality

Dovolená

Vážení zákazníci a obchodní partneři, 

dovolujeme si vás upozornit na celozávodní dovolenou, která proběhne ve dnech 24. 7. – 4. 8. 2017
Od pondělí 5. srpna Vám budeme opět k dispozici.


Děkujeme za pochopení.

Z AMPERu

Pozvánka na AMPER 2017

PF 2017 a uzavření firmy

Vážení obchodní partneři,
děkujeme za spolupráci a Vaši důvěru v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně úspěchů, zdraví a štěstí.  

Společnost AWOS s.r.o. bude uzavřena od 23.12.2016. do 1.1.2017.

Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

 

Pracovníci obchodního oddělení
 

25. výročí působení společnosti AWOS s.r.o. na trhu

Společnost AWOS s.r.o. slaví tento rok čtvrt století od svého založení. Při této příležitosti všem našim obchodním partnerům, zákazníkům i dodavatelům děkujeme za spolupráci a dlouhodobou přízeň.

Pozvánka Elektrotechnika/IT

Dovolujeme si Vás pozvat na náš stánek na výstavu ELEKTROTECHNIKA / IT, která se bude konat v centru Ideon Pardubice ve dnech 20. – 21. 10. 2016 (10.00-18.00hod).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Závody šlapacích vozítek s pedály

Uplynulý víkend proběhl ve znamení závodů vtipných šlapacích vozítek s mezinárodní účastí. V sobotu  16.7. v Hradci Králové na Eliščině nábřeží již po sedmé a v neděli  17.7. poprvé v Holicích na náměstí.
Po loňské zdařilé premiéře se i letos zúčastnilo autíčko FIDO, které vzniklo jako symbol dlouholetého partnerství TyfloCentra Pardubice a společnosti AWOS. Je konstruováno symbolicky jako vodící pes pro nevidomé, kdy posádku tvoří nevidomý jezdec (za TyfloCentrum Pardubice, o.p.s)  a mašér (pracovník společnosti AWOS). Společné posádky vybojovaly v sobotu 9. a v neděli  krásné 7. místo. Navzdory rozmarům počasí, které zkoušelo vytrvalost a obětavost závodníků, se bavili malí diváci, dospělí i sami závodníci.  

Poděkování za úspěšnou reprezentaci v obou závodech patří nejen posádkám, ale i celému týmu zúčastněných, kteří dbali na dobrý technický stav vozítka i na občerstvení posádek a neúnavně jezdce povzbuzovali.  
 

 Všem nadšencům za podporu moc děkujeme!

Celozávodní dovolená 25.7. - 5.8.2016

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás tímto upozornit, že ve dnech 25.7. - 5.8.2016 proběhne v naší firmě celozávodní dovolená. Děkujeme za pochopení.

S přáním pěkných letních dnů a příjemně prožité dovolené se těšíme na další spolupráci. 

Pozvánka na AMPER 2016

Expresní výroba vzorků

Expresní výroba vzorků